Tel: 22 615 75 45
p84@edu.um.warszawa.pl

Wszystko o wszawicy

W PRZEDSZKOLU NR 84 "PROMYK"

"Procedura postępowania w przypaku stwierdzenia wszawicy lub innych pasożytów w Przedszkolu nr 84 "Promyk" w Warszawie", "Zasady profilaktyki i postępowania w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci" oraz "Oświadczenie rodzica - zgoda na przeprowadzenie kontroli czystości skóry głowy dziecka" znajdują się w zakładce "DOKUMENTY DO POBRANIA". PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ.

Do pobrania:

1. Broszura - WSZAWICA - plik do pobrania
2. Broszura - PEDIKULOZA - plik do pobrania
3. Ulotka - WSZAWICA - plik do pobrania
4. Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego m. st. Warszawy - plik do pobrania
5. Ulotka - Profilaktyka wszawicy - plik do pobrania

Informacje zamieszczone powyżej można znaleźć także na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy po adresem http://edukacja.warszawa.pl.

Przedszkole nr 84 „Promyk” w Warszawie

tel: 22 615 75 45