Rowerowe Mistrzostwa Warszawy Szkół Podstawowych 2024r.

W imieniu Warszawskiego Klubu Kolarskiego, partnera kampanii Rowerowy Maj 2024, serdecznie zapraszamy do udziału w Rowerowych Mistrzostwach Warszawy Szkół Podstawowych 2024.

W ramach wydarzenia planowane są zarówno starty indywidualne dla roczników 2009-2013 jak i sztafety dla reprezentacji szkolnych (5 zawodników, po jednym z każdego rocznika, w tym co najmniej dwie dziewczynki).

Udział jest bezpłatny.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody!

Sponsorami nagród są WOOM, Reakcja Łańcuchowa i ABUS.

Zawody odbędą się 19 czerwca 2024 r.

Miejsce: Warszawa, Wola, Park Moczydło (tuż przy stacji metra Księcia Janusza)

Uczestnicy: dzieci i młodzieży z klas 4-8

Na miejscu będzie możliwość skorzystania z serwisu rowerowego, który organizuje Reakcja Łańcuchowa.

Zgłoszenia online można wysyłać najpóźniej do 12 czerwca 2024 r.  poprzez stronę

W wyjątkowych przypadkach, po upływie terminu  zgłoszeń można bezpośrednio skontaktować się z organizatorem: Błażej Maresz tel. 600452865, bmaresz@o2.pl.

Zgłoszeń dokonuje szkoła poprzez opiekuna drużyny (nauczyciela bądź wyznaczonego do tego rodzica bądź inna osobę).

Więcej informacji w wydarzeniu na FB https://tiny.pl/ddlhh  oraz na stronie pucharmazowsza.pl

Rowerowy Maj w Warszawie ma przyjemność być partnerem zawodów.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i do udziału. To świetna okazja dla dzieci i młodzieży, by pojeździć rowerem w terenie, sprawdzić swoje możliwości i poznać innych entuzjastów sportów rowerowych.

Uwaga!

Zawody będą mieć rangę Mistrzostw Warszawy, co pozwala na uzyskanie dodatkowych punktów za wyniki sportowe przy aplikowaniu do szkoły średniej.

Stosowne zaświadczenie będzie wydawał na życzenie Mazowiecko-Warszawski  Związek Kolarski!

Uprzejmie prosimy, by informację o mistrzostwach wraz z Regulaminem przesłać do wychowawców klas, nauczycieli wychowania fizycznego oraz za pośrednictwem portalu Librus do rodziców/opiekunów uczniów z Waszej placówki.

Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i Rowerowe Mistrzostwa Warszawy Szkół Podstawowych na stałe wpiszą się w kalendarz stołecznych imprez sportowych.

Zespół Rowerowego Maja

Regulamin: