Wystawa "Najpiękniejsza dynia"

WYNIKI KONKURSU

Najpiękniejsza dynia

I miejsce zajęła grupa "Żabki" z Przedszkola nr 437 za wykonanie dyni "Sowa Matylda"

II miejsce zajęła grupa "Misie" z Przedszkola nr 338 "Sosnowa Stacyjka"

za wykonanie dyni "A w koszyku jeżyk śpi"

III miejsce zajęła grupa "Słoneczka" z Przedszkola nr 110 "Warszawska Syrenka" za wykonanie dyni "Słoneczna dynia"

Wyróżnienie otrzymał "Oddział dzieci 6- letnich" z Przedszkola nr 264 "Pluszowego Misia" za przygotowanie dyni "Pająk"

Gratulujemy zwycięzcom konkursu!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy grupom z wawerskich przedszkoli za udział w naszym konkursie oraz za przygotowanie przepięknych dyń, które zdobiły naszą wystawę!

Szczególnie pragniemy podziękować rodzicom:

Pani Kindze Jarosiewicz oraz Pani Małgorzacie Ściślak za pomoc w przygotowaniu dekoracji na wystawę "Najpiekniejsza dynia", rodzicom z grup "Słoneczka" oraz "Smyki" za przygotowanie dekoracji oraz zakupienie kwiatów na wystawę.

W naszym przedszkolu trwa wystawa

„Najpiękniejsza dynia”

Zorganizowaliśmy konkurs na „Najpiękniejszą dynię” i zaprosiliśmy do udziału w nim 10 wawerskich przedszkoli.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, za tak liczny udział w konkursie.

Z tej okazji Panie odpowiedzialne za wystawę: Pani Magdalena i Pani Marta z grupy „Słoneczka” oraz Pani Izabela z grupy „Smyki” z pomocą i zaangażowaniem rodziców przygotowały piękną wystawę, która cieszy widokiem każdego przedszkolaka oraz rodziców.

Uczestników konkursu zaparaszamy do zwiedzania wystawy 2 listopada, nagrodzimy zwycięzców konkursu oraz wręczymy wszystkim uczestnikom dyplomy i podziękowanie za udział w konkursie!