Opłaty za żywienie

UWAGA!

Od 1 września 2023r. została zmieniona stawka żywieniowa, wynosi ona 16 zł/dzień.

• Opłata za żywienie w każdym miesiącu jest płatna z góry.
  • Stawka dzienna wynosi 16 zł.
  • Każda zgłoszona nieobecność dziecka to odpis, który przechodzi na następny miesiąc.
  • Darowizna jest dobrowolna
  • Wszystkich opłat należy dokonywać do 10 dnia miesiąca przelewem.
  • W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka.
  • Nieobecność dziecka w przedszkolu nie zwalnia rodzica z obowiązku wnoszenia opłat w wyznaczonym terminie.
  • Należy zwracać uwagę na kwotę wpłaty, wszystkie niedopłaty i nadpłaty stanowią problem w późniejszych rozliczeniach.

Informacje o wysokości opłat będą podane na początku miesiąca w grupach w formie kartek dla rodziców.

Wysokość darowizny i to czy będzie wpłacona, zależy od dobrej woli. Darowizna widniejąca na zestawieniach jest orientacyjna.

Grafika opisująca jak należy czytać zestawienie opłat dla rodzica.