Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego 16 - 23 marca

W najbliższą sobotę rusza Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego - akcja promująca zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Od 16 do 23 marca w Warszawie odbędą się otwarte wydarzenia, które będą dotyczyć najczęstszych problemów zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Spotkania poprowadzą doświadczeni specjaliści oraz eksperci w dziedzinie psychologii dziecięcej i młodzieżowej, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi narzędziami. Spotkania skupią się na różnorodnych aspektach zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, między innymi radzenie sobie ze stresem, lęk, depresja, wsparcie emocjonalne, zasady zrowia psychicznego i zdrowego stylu życia

Pełny harmonogram wydarzeń Warszawskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego :