Rodzinny Piknik Rowerowy

W programie imprezy, skierowanej przede wszystkim do dzieci i mieszkańców dzielnicy Wawer, są rowerowy rajd rodzinny na trasie 8 km (start o godz. 12:00) oraz gry i zabawy (w godz. 12:00-15:00). Każdy z uczestników rajdu otrzyma w Biurze Zawodów specjalny numer startowy, a na mecie pamiątkowy medal i poczęstunek. Zapraszamy!

Z kolei w niedzielę, 15 października br. w dzielnicy Wawer odbędzie się ostatni etap Lotto Poland Bike Marathon 2023. Nasza dzielnica  stanie się finałową areną, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich.

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: max (50 km), mini (27 km) oraz fan (8 km). Swoje wyścigi Mini Cross będą miały też dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat.

Biuro Zawodów, start i meta wyścigów w pobliżu ul. Bielszowickiej 2 na skraju lasu.
Trasa w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Zapraszamy na Wawerski Szlak MTB.