Dyżur wakacyjny

Rodzice!

Prosimy, aby dzieci, które będą na dyżurze wakacyjnym w terminie od 14 sierpnia do 31 sierpnia, aby miały:

• ręcznik (podpisany),
  • kapcie na zmianę (podpisane),
  • ubrania na zmianę w worku (podpisane),
  • suche i mokre chusteczki (1 szt.),
  • kocyk w poszewce 160x200 (dzieci 3- letnie).

Prosimy aby dzieci były przyprowadzane do godz. 8:15

Dziękujemy!

DYŻUR WAKACYJNY 2023r.

Szanowni Rodzice,

w dniu 10 maja 2023 r. o godz. 13:00 w elektronicznym systemie zapisów oraz w przedszkolu/szkole, będzie dostępna informacja o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny. Informacja zostanie również przesłana rodzicom na adresy e-mail wskazane we wniosku.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny jest wniesienie opłaty za wyżywienie za dyżur wakacyjny, w terminie 14 dni od dnia udostępnienia list dzieci zakwalifikowanych . Opłatę należy uiścić w każdym przedszkolu/oddziale przedszkolnym do którego dziecko, zostało zakwalifikowane na dyżur. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz turnus za który dokonywana jest opłata np: JAN KOWALSKI_TURNUS I. Brak uiszczenia opłaty we wskazanym wyżej terminie oznacza rezygnację z miejsca w dyżurującym przedszkolu/oddziale przedszkolnym.

• Stawka żywieniowa za dzień wynosi:
  • Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:
  • Dodatkowe informacje o opłacie za wyżywienie:
    Rodzic wnosi opłatę za wszystkie dni dyżuru tj. 13 dni x 16,00zł = 208,00 zł

Informujemy, że dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2022/2023 zaplanowany jest na III turnus, czyli w terminie

od 14 sierpnia do 31 sierpnia 2023r.

W pozostałych dniach Przedszkole będzie nieczynne.

Poniżej, w plikach do pobrania znajdują się terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m. st. Warszawę oraz harmonogram zapisów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Biura Edukacji.

Adres elektronicznego systemu rekrutacji na dyżury wakacyjne:

warszawa-dyzury.pzo.edu.pl

Do pobrania:
1. Terminy dyżurów PRZEDSZKOLA -plik do pobrania
2. Karta informacyjna -plik do pobrania
3. Harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne -plik do pobrania
4. Zasady przetwarzania danych osobowych -plik do pobrania
5. Upoważnienie do odbioru dziecka -plik do pobrania

Wszystkie informacje zamieszczone na stronie Przedszkola dotyczące rekrutacji są pobrane ze strony Biura Edukacji m. st. Warszawy https://edukacja.um.warszawa.pl/.